WSPNOB

Leerwerkpunt voor werknemers

Wilt u uzelf omscholen naar een bepaald vakgebied? Of een specifieke cursus volgen die uw kansen op de arbeidsmarkt vergroten? Laat u adviseren door het Leerwerkpunt.

Het Leerwerkpunt begeleidt u graag bij al uw vraagstukken rondom (om)scholing. Onze ervaren consulenten helpen u graag verder. Van het afnemen van een capaciteitstest tot certificeren en van (loopbaan)advies tot diplomeren.

Neem contact op >

Ik wil aan de slag!

Neem dan contact met ons Leerwerkpunt op. Wij vertellen u graag alles over de mogelijkheden.

Neem contact op >

Onze accountmanagers

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

0411-650111

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

06-11584532

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

06-51594176

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

06-57146749

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

06-29359053

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

06-46810235

Corina Kersten

ckersten@ibn.nl

06-18308423

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

06-46866699

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

06-18308711

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

06-18308425

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

06-18308528

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

06-21142045

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

06-53842258

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

06-11924750

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.