WSPNOB

Loondispensatie bij Wajong-uitkering

Neemt u een werknemer met een Wajong-uitkering in dienst? En kan hij door zijn of haar arbeidshandicap minder aan dan uw andere werknemers? Dan kunt u wellicht gebruikmaken van tijdelijke loondispensatie. Lees er hier meer over.

Wat is loondispensatie?

Bij loondispensatie betaalt u als werkgever tijdelijk minder loon aan een werknemer als hij of zij minder aan kan dan andere werknemers. Er vindt een loonwaardebepaling plaats om te onderzoeken of de loonwaarde lager is dan het wettelijk minimumloon. Loondispensatie is tijdelijk en kan een half jaar tot 5 jaar duren. Verlenging is mogelijk.

Benieuwd of u in aanmerking komt? Neem contact met ons op! >

Wanneer kom ik in aanmerking voor loondispensatie?

U komt in aanmerking voor loondispensatie als een arbeidsdeskundige van UWV vaststelt dat er sprake is van een duidelijk verminderde arbeidsprestatie.

Hoe kunt u loondispensatie aanvragen?

Dit doet u bij het UWV. Onze ervaren accountmanagers helpen u graag met de aanvraag voor loondispensatie.


Meer informatie over loondispensatie?

Wilt u weten of u in aanmerking komt voor loondispensatie? Of wilt u meer informatie over andere subsidiemogelijkheden? Onze accountmanagers vertellen u er graag alles over en voorzien u van advies op maat. Mail naar info@wspnob.nl of bel met onze telefonische helpdesk via 085-1304062.

Neem contact met ons op! >

Onze accountmanagers

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

Daphne van den Hoogen

daphne.vandenhoogen@uwv.nl

Pieter-Bas Mombers

pmombers@meierijstad.nl

Martin van Grinsven

m.vangrinsven@s-hertogenbosch.nl

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

Liz Barker

l.barker@oss.nl

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.