WSPNOB

Loondispensatie bij Wajong-uitkering

Neemt u een werknemer met een Wajong-uitkering in dienst? En kan hij door zijn of haar arbeidshandicap minder aan dan uw andere werknemers? Dan kunt u wellicht gebruikmaken van tijdelijke loondispensatie. Lees er hier meer over.

Wat is loondispensatie?

Bij loondispensatie betaalt u als werkgever tijdelijk minder loon aan een werknemer als hij of zij minder aan kan dan andere werknemers. Er vindt een loonwaardebepaling plaats om te onderzoeken of de loonwaarde lager is dan het wettelijk minimumloon. Loondispensatie is tijdelijk en kan een half jaar tot 5 jaar duren. Verlenging is mogelijk.

Benieuwd of u in aanmerking komt? Neem contact met ons op! >

Wanneer kom ik in aanmerking voor loondispensatie?

U komt in aanmerking voor loondispensatie als een arbeidsdeskundige van UWV vaststelt dat er sprake is van een duidelijk verminderde arbeidsprestatie.

Hoe kunt u loondispensatie aanvragen?

Dit doet u bij het UWV. Onze ervaren accountmanagers helpen u graag met de aanvraag voor loondispensatie.


Meer informatie over loondispensatie?

Wilt u weten of u in aanmerking komt voor loondispensatie? Of wilt u meer informatie over andere subsidiemogelijkheden? Onze accountmanagers vertellen u er graag alles over en voorzien u van advies op maat. Mail naar info@wspnob.nl of bel met onze telefonische helpdesk via 085-1304062.

Neem contact met ons op! >

Onze accountmanagers

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

06-18308528

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

06-46810235

Corina Kersten

ckersten@ibn.nl

06-18308423

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

06-18308711

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

06-29359053

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

06-46866699

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

06-21142045

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

06-51594176

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

06-53842258

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

06-57146749

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

0411-650111

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

06-18308425

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

06-11584532

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

06-11924750

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.