WSPNOB

Nieuws

Accountmanager Jacqueline van het WSP: “Het is mooi om van toegevoegde waarde te kunnen zijn.”

Wilt u de hulp inschakelen van het WSP? Dan krijgt u altijd direct een accountmanager als adviseur toegewezen. Dit is uw vaste aanspreekpunt. Of u nu vragen heeft over instroom, scholing, uitstroom of andere personele vraagstukken: uw adviseur geeft u het antwoord of wijst u de weg naar de juiste specialist. Jacqueline Musters is één van die adviseurs. Ze werkt al ruim 3 jaar met veel plezier als accountmanager bij het WSP via sociaal ontwikkelbedrijf WSD. In dit interview vertelt ze waarom ze zo trots is op haar baan.

Samenwerken voor het beste resultaat

Jacqueline: “Door als accountmanager voor het WSP te werken zorg ik ervoor dat vraag en aanbod van personeel op een goede, persoonlijke manier bij elkaar worden gebracht.” Dat doet ze door kennis van alle betrokken partijen met elkaar te bundelen. Ze gaat bijvoorbeeld in gesprek met het UWV, werkzoekenden, leerwerkbedrijven en gemeenten. “Door met elkaar samen te werken kunnen we altijd het best resultaat bereiken. Want: samen is altijd meer effectief dan alleen.”

Eén loket voor werkgevers in de regio

Als accountmanager begeleidt Jacqueline werkgevers die op zoek zijn naar personeel bij het vinden van geschikte kandidaten. “Het doel van het WSP is om alle werkgeversvragen te kunnen beantwoorden. Maar ik kan als accountmanager niet álle vragen zelf beantwoorden. Als ik een werkgever niet kan helpen, verwijs ik ‘m door naar de juiste specialist of instantie die dat wel kan. We streven ernaar om één loket voor alle bedrijven – groot en klein – in de regio te zijn.”

Naast haar dagelijkse werkzaamheden helpt Jacqueline graag mee met de organisatie van de vele (online) events van het WSP. “Ik denk bijvoorbeeld mee met de invulling en uitvoering van de Design Thinking-workshops op 5 en 13 november.”

Invloed van coronacrisis

“Ook in deze onzekere tijden plaatsen we nog steeds mensen bij werkgevers in Noordoost-Brabant. Daar ben ik trots op. Juist nu kunnen werkgevers én werkzoekenden wel een extra steuntje in de rug gebruiken. Ook het thema leren en ontwikkelen is de afgelopen tijd flink onder de aandacht bij kandidaten en werkgevers gebracht. Hieruit komen mooie initiatieven en kunnen we steeds meer mensen aan een baan helpen. Het is mooi om te merken dat ik daadwerkelijk van toegevoegde waarde ben voor werkzoekenden en werkgevers.”

“Juist nu kunnen werkgevers én werkzoekenden wel een extra steuntje in de rug gebruiken.”

Laat je maatje niet in de steek

Jacqueline vindt dat iedereen die wil, een kans moet krijgen om ook daadwerkelijk zijn of haar steentje bij te dragen aan de maatschappij. “Zoals men in het leger zegt: je laat je maatje niet in de steek. Zo vind ik dat wij er voor hen moeten zijn die het niet (zelfstandig) redden om de juiste (leer)werkomgeving te vinden en te behouden. Dat ik daar met mijn baan aan bij kan dragen, vind ik heel erg mooi.”


Heeft u een vraag over werving en selectie? Het opleiden van uw personeel? Subsidies? De coronamaatregelen van de overheid? Of wilt u gewoon even sparren? Met welk personele vraagstuk u ook zit: een deskundige accountmanager helpt u in een persoonlijk gesprek verder. Neem contact met ons op voor meer informatie.

Onze accountmanagers

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

Liz Barker

l.barker@oss.nl

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

Daphne van den Hoogen

daphne.vandenhoogen@uwv.nl

Pieter-Bas Mombers

pmombers@meierijstad.nl

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

Martin van Grinsven

m.vangrinsven@s-hertogenbosch.nl

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.