WSPNOB

Over het WSP Noordoost-Brabant

Werkgeversservicepunt Noordoost-Brabant is hét aanspreekpunt voor al uw vragen over personeel, arbeidsmarkt, regelgeving en subsidies. We streven naar een goed functionerende en transparante arbeidsmarkt. De vraag van de werkgever staat hierbij voor ons centraal.  Onze dienstverlening is kosteloos voor werkgevers in de regio Noordoost-Brabant.

Neem contact op >

Eén aanspreekpunt

Wij bundelen binnen één loket de diensten en regelingen van alle betrokken partners bij de arbeidsmarkt van Noordoost-Brabant. Zo raakt u de weg niet kwijt tussen alle instanties. Vanuit onze kennis van aanbod van werkzoekenden, arbeidsmarkt, werving en selectie, regelgeving en subsidies pakken wij uw personeelsvraagstukken snel en met goed resultaat op. Eén aanspreekpunt voor al uw personeelsvragen. Wel zo makkelijk, toch?

Wat kunnen wij voor u betekenen?

  • Inzicht in kansen, knelpunten in uw regio en arbeidsmarktvraagstukken
  • Kosteloze werving en selectie uw personeel
  • Advies en ondersteuning bij subsidies
  • Informatie over wet- en regelgeving
  • Advies en ondersteuning bij omscholing en leerwerktrajecten
  • Altijd een overzicht van het laatste relevante nieuws voor werkgevers.

Lees hier meer over onze werkwijze >

Juiste persoon, juiste plek

De juiste persoon op de juiste plek. Dat is waar we samen naar streven. Wij geloven in talenten én mogelijkheden van mensen. Dat is bij mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt niet anders. Samen ontwikkelen we de arbeidsmarkt en gaan we in het grootste werkzoekendenbestand van Noordoost-Brabant op zoek naar de juiste kandidaat voor jou. Je kunt bouwen op de deskundige én kosteloze service van één vast contactpersoon met kennis van de regionale arbeidsmarkt én alle interessante subsidies en regelingen.

Ben t u ook overtuigd van onze meerwaarde?

Neem vrijblijvend contact met ons op.

Neem contact op >

Onze accountmanagers

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

Daphne van den Hoogen

daphne.vandenhoogen@uwv.nl

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

Martin van Grinsven

m.vangrinsven@s-hertogenbosch.nl

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

Pieter-Bas Mombers

pmombers@meierijstad.nl

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

Liz Barker

l.barker@oss.nl

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.