WSPNOB

Over het WSP Noordoost-Brabant

Werkgeversservicepunt Noordoost-Brabant is hét aanspreekpunt voor al uw vragen over personeel, arbeidsmarkt, regelgeving en subsidies. We streven naar een goed functionerende en transparante arbeidsmarkt. De vraag van de werkgever staat hierbij voor ons centraal.  Onze dienstverlening is kosteloos voor werkgevers in de regio Noordoost-Brabant.

Neem contact op >

Eén aanspreekpunt

Wij bundelen binnen één loket de diensten en regelingen van alle betrokken partners bij de arbeidsmarkt van Noordoost-Brabant. Zo raakt u de weg niet kwijt tussen alle instanties. Vanuit onze kennis van aanbod van werkzoekenden, arbeidsmarkt, werving en selectie, regelgeving en subsidies pakken wij uw personeelsvraagstukken snel en met goed resultaat op. Eén aanspreekpunt voor al uw personeelsvragen. Wel zo makkelijk, toch?

Wat kunnen wij voor u betekenen?

  • Inzicht in kansen, knelpunten in uw regio en arbeidsmarktvraagstukken
  • Kosteloze werving en selectie uw personeel
  • Advies en ondersteuning bij subsidies
  • Informatie over wet- en regelgeving
  • Advies en ondersteuning bij omscholing en leerwerktrajecten
  • Altijd een overzicht van het laatste relevante nieuws voor werkgevers.

Lees hier meer over onze werkwijze >

Juiste persoon, juiste plek

De juiste persoon op de juiste plek. Dat is waar we samen naar streven. Wij geloven in talenten én mogelijkheden van mensen. Dat is bij mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt niet anders. Samen ontwikkelen we de arbeidsmarkt en gaan we in het grootste werkzoekendenbestand van Noordoost-Brabant op zoek naar de juiste kandidaat. U kunt bouwen op de deskundige én kosteloze service van één vast contactpersoon met kennis van de regionale arbeidsmarkt én alle interessante subsidies en regelingen.

Bent u ook overtuigd van onze meerwaarde?

Neem vrijblijvend contact met ons op.

Neem contact op >

Onze accountmanagers

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

06-11584532

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

06-51594176

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

06-11924750

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

06-18308425

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

06-18308711

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

06-18308528

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

0411-650111

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

06-21142045

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

06-46810235

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

06-53842258

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

06-57146749

Corina Kersten

ckersten@ibn.nl

06-18308423

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

06-29359053

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

06-46866699

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.