WSPNOB

Onze partners

Het Werkgeversservicepunt Noordoost-Brabant is een samenwerkingsverband van UWV, Weener XL, IBN, WSD en de gemeenten Boekel, Bernheze, Boxmeer, Boxtel, Cuijk, Grave, Haaren, ’s-Hertogenbosch, Landerd, Meijerijstad, Mill en St. Hubert, Oss, Sint Anthonis, Sint-Michielsgestel, Uden en Vught. Dankzij deze samenwerking kunnen wij alle werkgevers in de regio Noordoost-Brabant voorzien van passend personeel en advies op maat.

In het WSP Noordoost-Brabant werken samen:

Meer informatie of direct aan de slag met het WSP?

Neem vrijblijvend contact met ons op.

Neem contact op >

Onze accountmanagers

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

06-21142045

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

06-51594176

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

06-53842258

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

06-57146749

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

06-29359053

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

06-46866699

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

06-18308528

Corina Kersten

ckersten@ibn.nl

06-18308423

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

06-10986180

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

06-11924750

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

06-18308425

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

06-18308711

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

06-46810235

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

06-11584532

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.