WSPNOB

Proefplaatsing

Wilt u een werknemer een kans geven, maar wilt u eerst even kijken of de baan en de kandidaat goed bij elkaar passen? Misschien biedt een proefplaatsing uitkomst. Hieronder leggen we u alles uit over een proefplaatsing.

Wat is een proefplaatsing?

Bij een proefplaatsing werkt een werknemer een twee maanden bij een werkgever met behoud van uitkering. Gedurende deze periode hoeft een werkgever nog geen salaris te betalen, zodat er tijdens de proefplaatsing nog geen sprake is van een arbeidsovereenkomst. Het is een ideaal middel om te onderzoeken of de baan en kandidaat goed bij elkaar passen, en of de kandidaat werkelijk geschikt is.

Benieuwd of u in aanmerking komt? Neem contact met ons op! >

Wanneer mag ik gebruikmaken van een proefplaatsing?

  • De kandidaat-werknemer heeft een WAO-, WIA-, WAZ-, Wajong-, Ziektewet- of WW-uitkering.
  • UWV beoordeelt zijn mogelijkheden op de arbeidsmarkt als beperkt.
  • De kandidaat-werknemer heeft niet eerder voor u gewerkt.

Om te voorkomen dat er misbruik wordt gemaakt van de proefplaatsing moet er een reële kans op regulier werk zijn bij het bedrijf van plaatsing. De werkgever moet vooraf schriftelijk verklaren, dat hij de intentie heeft om de werknemer na de proefplaatsing in dienst te nemen voor een periode van minimaal zes maanden.

De proefplaatsing is een succes! En nu?

Fijn! De werknemer en de baan zijn een goede match. U besluit om de werknemer in dienst te nemen bij uw bedrijf. In dit geval mag u niet opnieuw een proeftijd afspreken: de proefplaatsing wordt beschouwd als vervanging van de wettelijke proeftijd. De proefplaatsing telt daarentegen niet mee voor de ketenregeling van arbeidsovereenkomsten. Dit betekent dat u een werknemer binnen 24 maanden drie keer een tijdelijk contract aan mag bieden. Het vierde contract wordt automatisch een contract voor onbepaalde tijd.

Wat als de proefplaatsing niet bevalt?

Tijdens de proefplaatsing krijgt een werknemer de kans om kennis en ervaring op te doen en kan de werkgever definitief besluiten of hij deze werknemer in dienst wil nemen. Als de proefplaatsing niet bevalt, is er geen nood aan de man: de werknemer behoudt dan zijn WW-uitkering.


Meer informatie over een proefplaatsing?

Wilt u weten of u in aanmerking komt voor een proefplaatsing? Of wilt u meer informatie over andere subsidiemogelijkheden? Onze accountmanagers vertellen u er graag alles over en voorzien u van advies op maat. Mail naar info@wspnob.nl of bel met onze telefonische helpdesk via 085-1304062.

Neem contact met ons op! >

Onze accountmanagers

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

06-53842258

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

06-29359053

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

06-18308528

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

06-57146749

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

06-46810235

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

06-51594176

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

06-18308425

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

06-46866699

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

06-18308711

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

06-11584532

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

06-21142045

Corina Kersten

ckersten@ibn.nl

06-18308423

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

06-11924750

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

0411-650111

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.