WSPNOB

Stageplekken voor jongeren

Wilt u maatschappelijk ondernemen? Denk dan ook eens aan praktisch opgeleide jongeren. Jongeren vanuit het Voortgezet Speciaal Onderwijs, Praktijkonderwijs en Entree-opleidingen zijn altijd op zoek naar een stageplaats, leerwerkplek of dé baan die bij hun competenties past. Een goede oplossing voor uw personeelstekort!

Neem contact op >

De voordelen voor u als werkgever

  • Praktisch opleiden op de werkvloer
  • Begeleiding vanuit school
  • Extra ondersteuning op school met vak- en werknemersvaardigheden
  • Na schoolverlaten ondersteuning vanuit gemeenten (job coaching, loonkostensubsidie, no-riskpolis, eventueel werkplekvoorziening, et cetera).

Overgang van onderwijs naar de arbeidsmarkt

Wanneer u een jongere in dienst neemt, wilt u natuurlijk precies weten wat deze jongere kan. Doordat de onderwijsinstellingen in de regio werken met branchecertificaten (zoals VCA, MIGMAG1 lassen, schoonmaak en SVH) en praktijkverklaringen ontdekt u snel het talent van de jongeren.

De mogelijkheden voor stageplekken voor jongeren

U kunt als werkgever op verschillende manieren jongeren ondersteunen:

  • Als leerwerkbedrijf, u biedt een jongere dan een stageplaats of leerwerkplek aan;
  • Als reguliere werkgever, u neemt dan een jongere in dienst (indien de jongere nog niet zelfstandig het minimumloon kan verdienen is loonkostensubsidie wellicht mogelijk)

Ik wil aan de slag!

Heeft u binnen uw bedrijf een stageplaats, leerwerkplek of baan voor een praktisch opgeleide jongere? Neem dan contact met ons Leerwerkpunt op. Wij vertellen u graag alles over de mogelijkheden.

Neem contact op >

Onze accountmanagers

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

06-29359053

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

06-51594176

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

0411-650111

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

06-46866699

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

06-18308528

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

06-57146749

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

06-46810235

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

06-11584532

Corina Kersten

ckersten@ibn.nl

06-18308423

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

06-18308711

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

06-11924750

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

06-53842258

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

06-18308425

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

06-21142045

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.