WSPNOB

Stageplekken voor jongeren

Wilt u maatschappelijk ondernemen? Denk dan ook eens aan praktisch opgeleide jongeren. Jongeren vanuit het Voortgezet Speciaal Onderwijs, Praktijkonderwijs en Entree-opleidingen zijn altijd op zoek naar een stageplaats, leerwerkplek of dé baan die bij hun competenties past. Een goede oplossing voor uw personeelstekort!

Neem contact op >

De voordelen voor u als werkgever

  • Praktisch opleiden op de werkvloer
  • Begeleiding vanuit school
  • Extra ondersteuning op school met vak- en werknemersvaardigheden
  • Na schoolverlaten ondersteuning vanuit gemeenten (job coaching, loonkostensubsidie, no-riskpolis, eventueel werkplekvoorziening, et cetera).

Overgang van onderwijs naar de arbeidsmarkt

Wanneer u een jongere in dienst neemt, wilt u natuurlijk precies weten wat deze jongere kan. Doordat de onderwijsinstellingen in de regio werken met branchecertificaten (zoals VCA, MIGMAG1 lassen, schoonmaak en SVH) en praktijkverklaringen ontdekt u snel het talent van de jongeren.

De mogelijkheden voor stageplekken voor jongeren

U kunt als werkgever op verschillende manieren jongeren ondersteunen:

  • Als leerwerkbedrijf, u biedt een jongere dan een stageplaats of leerwerkplek aan;
  • Als reguliere werkgever, u neemt dan een jongere in dienst (indien de jongere nog niet zelfstandig het minimumloon kan verdienen is loonkostensubsidie wellicht mogelijk)

Ik wil aan de slag!

Heeft u binnen uw bedrijf een stageplaats, leerwerkplek of baan voor een praktisch opgeleide jongere? Neem dan contact met ons Leerwerkpunt op. Wij vertellen u graag alles over de mogelijkheden.

Neem contact op >

Onze accountmanagers

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

Martin van Grinsven

m.vangrinsven@s-hertogenbosch.nl

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

Liz Barker

l.barker@oss.nl

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

Daphne van den Hoogen

daphne.vandenhoogen@uwv.nl

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

Pieter-Bas Mombers

pmombers@meierijstad.nl

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.