WSPNOB

Succesverhalen

Sociaal ondernemen volgens Bloemerie 88

Bij Bloemerie 88 in Oss bloeien niet alleen de bloemen. Ook kandidaat Domenique krijgt de kans om te groeien en zich te ontwikkelen. In oktober 2018 begon zij als stagiaire bij Bloemerie 88. In september gaat ze in dienst bij Bloemerie 88 als volwaardig medewerkster. Voor Bloemerie 88 een succesvolle én sociale manier om vacatures in te vullen!

Bloemerie 88 Oss |

Succesfactoren

• Aandacht voor ontwikkeling; cruciaal voor een kandidaat die net even wat extra nodig heeft.
• Empathie van de werkgever en collega’s op de vloer.
• Bij onduidelijkheid of vragen, of wanneer je als werkgever hulp nodig hebt, kan altijd het WSP gebeld worden.

Stagiaire Domenique is een leerling van HUB Noordoost-Brabant. Deze organisatie biedt onderwijs op maat voor kinderen en jongeren met complexe leer- en opvoedingsvragen. De leerlinge van HUB Noordoost-Brabant zocht een mooie en creatieve stage bij een bloemist. Bloemerie 88 kon die bieden. Met behulp van Liz Barker van het WSP Noordoost-Brabant werd er, tegen het einde van de stage, gekeken op welke manier Domenique het beste in dienst kon komen bij Bloemerie 88. En welke begeleiding en subsidiemogelijkheden daarbij eventueel van toepassing zijn. Voor Harold, eigenaar van Bloemerie 88, prettig om op het advies van Liz terug te kunnen vallen. “Met deze kandidaat hebben we geen jobcoaching nodig, maar het idee dat we daar wel gebruik van kunnen maken in de toekomst, en dat we altijd kunnen bellen naar het WSP als we toch hulp nodig hebben met deze of toekomstige kandidaten, is erg prettig. Het maakt het voor mij als ondernemer makkelijker om dit avontuur aan te gaan!”

Aandacht voor ontwikkeling
Harold, eigenaar van Bloemerie 88, heeft duurzaam en maatschappelijk ondernemen hoog in het vaandel staan. “Ik vind dat iedereen een kans moet krijgen om mee te draaien in de maatschappij.” Hij hoefde dus niet lang na te denken toen hem gevraagd werd of hij een stageplek had. Domenique kon meteen aan de slag. De leerlinge loopt sinds oktober 2018 drie dagen per week stage bij de Bloemerie 88. Hier is ze werkzaam als allround winkelmedewerkster, houdt zij zich bezig met het schoonhouden van de winkel en het ondersteunen van de bloemisten. Harold: “Wij zijn erg blij met haar komst en de groei die ze doorgemaakt heeft. Ze kan nu zelfs al haar eigen miniboeketjes maken.” Harold merkt op dat het niet altijd vanzelf ging. Persoonlijke aandacht en geduld voor de kandidaat zijn cruciaal. “Soms moet je iets twee keer uitleggen, haar werk extra controleren of wat vaker een luisterend oor bieden”, vertelt Harold. “Maar als je dan iemand écht ziet opbloeien, dan geeft je dat als werkgever een heerlijk gevoel.”

Inlevingsvermogen
Het succes van de stage is mede te danken aan het inlevingsvermogen van Harold en zijn andere medewerkers: “Ik weet hoe het is om in een hokje geplaatst te worden.” De empathie die Harold voor de stagiaire heeft, zorgt voor een positieve uitwerking op haar als persoon. En ook de andere medewerkers van Bloemerie 88 hebben zich ingeleefd in Domenique. Zo merkt Harold dat de kandidaat steeds vaker haar gevoelens durft te delen. Harold: “Wanneer je écht naar mensen luistert ontwikkel je een band met ze. Iedereen voelt zich wel eens niet goed genoeg. Dat vind ik zonde, want ieder mens heeft talenten.”

Verantwoordelijkheid
Domenique start vanaf september als volwaardig medewerkster. Zij gaat 18 uur per week werken. Maar haar verantwoordelijkheden werden al tijdens haar stage uitgebouwd. Zo kreeg ze de verantwoordelijkheid om boodschappen te doen, maar ook om stagiaires, die een snuffelstage lopen, te begeleiden. “Doordat wij haar verantwoordelijkheid geven groeit haar zelfvertrouwen. Dit zien wij terug in het werk maar ook op andere vlakken. Zo wordt ze nu niet meer elke dag gebracht en gehaald door haar moeder, maar komt ze zelfstandig naar het werk. Op die ontwikkeling mag Domenique trots zijn!”

Harold wil andere werkgevers stimuleren ook sociaal te ondernemen: “Als ik zie wat wij in 9 maanden bereikt hebben, geeft mij dat veel voldoening. Ga de uitdaging aan! Vaak heb je voordat je begint al een oordeel maar ervaar het eens. In de praktijk zullen deze kandidaten je verrassen. Geef ze aandacht en ze gaan floreren.”

Net als Harold sociaal ondernemen?

Wilt u ook gebruikmaken van de dienstverlening van het WSP Noordoost-Brabant? We beschikken over een groot en divers bestand van uitstekend personeel: gemotiveerde werkzoekenden, die graag weer aan de slag willen. Wij begeleiden u graag tijdens het gehele proces van werving en selectie. Stuur een mail naar info@wspnob.nl of bel meteen 085-1304062. Onze accountmanagers staan voor u klaar.

Neem contact op >

Onze accountmanagers

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

Pieter-Bas Mombers

pmombers@meierijstad.nl

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

Liz Barker

l.barker@oss.nl

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

Martin van Grinsven

m.vangrinsven@s-hertogenbosch.nl

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

Daphne van den Hoogen

daphne.vandenhoogen@uwv.nl

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.