WSPNOB

Werkwijze

Bij het WSP krijgt u een accountmanager als adviseur toegewezen. Dit is uw vaste aanspreekpunt. Of u nu vragen heeft over instroom, scholing, uitstroom of andere personele vraagstukken: uw adviseur geeft u het antwoord of wijst u de weg naar de juiste specialist.

Als werkgever kunt u bij ons terecht voor:

  • Werving en selectie van personeel >>>
  • Informatie over subsidies en regelingen >>>
  • Begeleiding van nieuwe werknemers op de werkvloer >>>
  • Advies over het opleiden van personeel >>>
  • Informatie over wet- en regelgeving >>>
  • Het laatste relevante nieuws voor werkgevers >>>

Neem contact op >

Werving en selectie van personeel

Wij ondersteunen u kosteloos bij de invulling van vacatures en kunnen u adviseren over sociaal en inclusief ondernemen. Vanuit deze doelstelling helpen wij mensen vanuit een uitkering aan werk en heeft u toegang tot een grote groep werkzoekenden in de regio. Meer info over werving & selectie.

Informatie over subsidies en regelingen

Neemt u iemand met een arbeidsbeperking of een werkzoekende met een uitkering in dienst? Dan kunt u wellicht gebruikmaken van een aantal regelingen met aantrekkelijke financiële voordelen. Wij informeren en adviseren u graag over de mogelijkheden. Meer info over subsidies & regelingen.

Begeleiding van nieuwe werknemers op de werkvloer

Natuurlijk is het belangrijk dat een nieuwe werknemer goed wordt ingewerkt. De begeleiding van een jobcoach kan bijvoorbeeld voor de eerste periode een goede start zijn.

Advies over het opleiden van personeel

Door scholing behoudt of verbetert u de kwaliteit van uw (toekomstige) werknemers en uw bedrijf. Opleiden is winst, voor u als werkgever én voor de werknemer. Bent u nieuwsgierig naar opleidingsmogelijkheden met bijbehorende subsidieregelingen? Wij geven u graag advies. Bekijk onze opleidingsmogelijkheden.

Informatie over wet- en regelgeving

Wilt u meer weten over sociaal ondernemen of sociaal return? Heeft u behoefte aan advies bij bijvoorbeeld groei of een reorganisatie? Of wilt u advies over het om- of bijscholen van uw werknemers? Uw adviseur is hét aanspreekpunt voor al uw vragen over wet- en regelgeving.

Het laatste relevante nieuws voor werkgevers

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws voor werkgevers over personele vraagstukken? Houd dan ons nieuwsoverzicht in de gaten, volg ons op LinkedIn of schrijf u in voor onze nieuwsbrief.

Meer informatie?

Werkgeversservicepunt Noordoost-Brabant adviseert u graag over de mogelijkheden. Stuur een mail naar info@wspnob.nl of bel meteen 085-1304062. Onze accountmanagers staan voor u klaar.

Neem contact op >

Onze accountmanagers

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

Pieter-Bas Mombers

pmombers@meierijstad.nl

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

Daphne van den Hoogen

daphne.vandenhoogen@uwv.nl

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

Martin van Grinsven

m.vangrinsven@s-hertogenbosch.nl

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

Liz Barker

l.barker@oss.nl

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.