WSPNOB

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

Klantmanager WWB Sociale Zaken

Gemeente Boxmeer

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

Klantmanager

Gemeente Boxmeer

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

Accountmanager

Gemeente Cuijk, Grave en Mill

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

Accountmanager

Gemeente Meierijstad

Pieter-Bas Mombers

pmombers@meierijstad.nl

Accountmanager

Gemeente Meierijstad

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

Accountmanager

Gemeente Oss

Liz Barker

l.barker@oss.nl

Accountmanager

Gemeente Oss

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

Accountmanager

Gemeente Oss

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

Accountmanager

Gemeente Oss

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

Accountmanager

Gemeente Uden

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

Accountmanager

Gemeente Vught

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

Accountmanager

IBN

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

IBN

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

Adviseur/accountmanager

IBN

Marleen Jansen

marleen.jansen@uwv.nl

Adviseur Werkgeverdiensten

UWV

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

Senior adviseur Werkgeversdienstverlening

UWV

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Daphne van den Hoogen

daphne.vandenhoogen@uwv.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

Senior adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

Senior adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Charity Timmers

c.timmers@s-hertogenbosch.nl

Accountmanager

Weener XL

Martin van Grinsven

m.vangrinsven@s-hertogenbosch.nl

Accountmanager

Weener XL

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

Accountmanager

Weener XL

Joyce de Vaan

j.devaan@s-hertogenbosch.nl

Coördinator Social Return

Weener XL

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

Accountmanager

Weener XL

Joost Kollau

j.kollau@s-hertogenbosch.nl

Accountmanager

Weener XL

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

Jobhunter / Accountmanager

WSD

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

Accountmanager

WSD / Meierijstad

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.