WSPNOB

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

06-49389129

Klantmanager WWB Sociale Zaken

Gemeente Boxmeer

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

06-45522482

Klantmanager WWB Sociale Zaken

Gemeente Boxmeer

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

06-57146749

Accountmanager

Gemeente Cuijk, Grave en Mill

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

06-46810235

Accountmanager

Gemeente Meierijstad

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

06-46866702

Accountmanager

Gemeente Oss

Liz Barker

l.barker@oss.nl

06-46866697

Accountmanager

Gemeente Oss

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

06-46866699

Accountmanager

Gemeente Oss

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

06-25148609

Accountmanager

Gemeente Oss

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

06-13981300

Accountmanager

Gemeente Uden

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

06-51594176

Accountmanager

Gemeente Vught

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

06-18308711

Accountmanager

IBN

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

06-18308528

Adviseur Werkgeversdiensten

IBN

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

06-18308425

Adviseur/accountmanager

IBN

Corina Kersten

ckersten@ibn.nl

06-18308423

Accountmanager

IBN

Guus Weitzel

gweitzel@ibn.nl

06-18308576

Social Return

IBN

Marleen Jansen

marleen.jansen@uwv.nl

06-15468185

Adviseur Werkgeverdiensten

UWV

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

06-29359053

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

06-27053261

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

06-55843734

Senior adviseur Werkgeversdienstverlening

UWV

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

06-21196069

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

06-10681339

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

06-11039217

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

06-15169611

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

06-33333461

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

06-21142045

Senior adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

06-46066673

Senior adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

06-15947084

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

06-15947066

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

06-46810235

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

06-11584532

Adviseur Werkgeversdiensten

UWV

Charity Timmers

c.timmers@s-hertogenbosch.nl

06-15939276

Accountmanager

Weener XL

Martin van Grinsven

m.vangrinsven@s-hertogenbosch.nl

06-21819058

Accountmanager

Weener XL

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

06-11924750

Accountmanager

Weener XL

Joyce de Vaan

j.devaan@s-hertogenbosch.nl

06-20577266

Coördinator Social Return

Weener XL

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

06-53842258

Accountmanager

Weener XL

Joost Kollau

j.kollau@s-hertogenbosch.nl

06-46406400

Accountmanager

Weener XL

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

0411-650111

Jobhunter / Accountmanager

WSD

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

0411-650111

Accountmanager

WSD / Meierijstad

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.