WSPNOB

Contact

Bent u overtuigd van onze dienstverlening? Wilt u meer informatie? Of heeft u direct een vraag? Neem gerust contact met ons op.

U kunt rechtstreeks contact opnemen met een van onze accountmanagers, een mail sturen naar info@wspnob.nl of bellen met onze telefonische helpdesk via 085-1304062.

Vul het contactformulier in

U kunt ook onderstaand contactformulier invullen. Wij nemen uw vraag, opmerking of reactie zo snel mogelijk in behandeling!


    Contactpersoon

    heermevrouw




    Onze accountmanagers

    Evelijne van den Langenberg

    evelijne.lanenberg@uwv.nl

    06-29359053

    Corina Kersten

    ckersten@ibn.nl

    06-18308423

    Annelies Heijboer-Los

    a.los@s-hertogenbosch.nl

    06-11924750

    Marcel van Ras

    mras@ibn.nl

    06-18308425

    Marlon Derks van de Ven

    marlon.derks@uwv.nl

    06-46810235

    Jacqueline Musters

    jmusters@wsd-groep.nl

    06-10986180

    Dimphy van der Zanden

    dimphy.vanderzanden@cgm.nl

    06-57146749

    Marten Hubregtse

    m.hubregtse@oss.nl

    06-46866699

    Yvonne van Laarhoven

    y.van.laarhoven@vught.nl

    06-51594176

    Esther van den Boomen

    esther.vandenboomen@uwv.nl

    06-21142045

    Jeroen van der Harst

    jeroen.vanderharst@uwv.nl

    06-11584532

    Caroline Schemering Reelfs

    c.schemering@s-hertogenbosch.nl

    06-53842258

    Marcel van Drunen

    mdrunen@ibn.nl

    06-18308711

    Gerrit Timmerman

    gtimmerman@ibn.nl

    06-18308528

    Blijf op de hoogte

    Nieuwsbrief

      Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.