WSPNOB

Contact

Bent u overtuigd van onze dienstverlening? Wilt u meer informatie? Of heeft u direct een vraag? Neem gerust contact met ons op.

U kunt rechtstreeks contact opnemen met een van onze accountmanagers, een mail sturen naar info@wspnob.nl of bellen met onze telefonische helpdesk via 085-1304062.

Vul het contactformulier in

U kunt ook onderstaand contactformulier invullen. Wij nemen uw vraag, opmerking of reactie zo snel mogelijk in behandeling!


Contactpersoon

heermevrouw




Onze accountmanagers

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

Liz Barker

l.barker@oss.nl

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

Martin van Grinsven

m.vangrinsven@s-hertogenbosch.nl

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

Pieter-Bas Mombers

pmombers@meierijstad.nl

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

Daphne van den Hoogen

daphne.vandenhoogen@uwv.nl

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.