WSPNOB

Contact

U kunt rechtstreeks contact opnemen met een van onze accountmanagers of via ons secretariaat: info@wspnob.nl.
Of via onderstaand contactformulier:

Onze accountmanagers

Martin Manders

m.manders@s-hertogenbosch.nl

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

Jaap Grootveld

jaap.grootveld@cgm.nl

Sanne Baris

sanne@communicatiekrachten.nl

Alexandra van der Togt

info@wspnob.nl

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

Liz Barker

l.barker@oss.nl

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

Nicole van der Aa

n.van.der.aa@oss.nl

Pim van Gerwen

Pim.vangerwen@uwv.nl

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

Johan Raaijmakers

johanraaijmakers@ibn.nl

Femke Rikken

Femke.Rikken@cgm.nl

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

Anja Koch

A.Koch@boxmeer.nl

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

Joyce de Vaan

j.devaan@s-hertogenbosch.nl

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

Marjon Pastoor

info@talentuitnoordoostbrabant.nl

Toon Kerkhof

tkerkhof@meierijstad.nl

Pieter-Bas Mombers

pmombers@meierijstad.nl

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

Nicole Papen

N.papen@oss.nl

Meral Arslan

meral.arslan@uwv.nl

Daphne van den Hoogen

daphne.vandenhoogen@uwv.nl

Joost Kollau

j.kollau@s-hertogenbosch.nl

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

Mariska van den Berg

m.v.d.berg@wsd-groep.nl

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

Judith de Jong

jdejong@ibn.nl

Renço Wesseling

r.wesseling@s-hertogenbosch.nl

Robin Gray

r.gray@wsd-groep.nl

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

Inge Willems

inge.willems@wiseup.nl

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

Hans Richters

hans.richters@uwv.nl


Contactpersoon

heermevrouw




Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.