WSPNOB

Personeel opleiden: het Leerwerkpunt

Scholing en ontwikkeling is belangrijker dan ooit. Werknemers moeten zichzelf continu blijven ontwikkelen en ook werkgevers moeten ervoor zorgen dat hun personeel up-to-date blijft. Ons Leerwerkpunt – onderdeel van het Werkgeversservicepunt Noordoost-Brabant – is hét centrale punt voor al uw vraagstukken met betrekking tot scholing en ontwikkeling. Of u nu een werkgever bent die (potentiële) werknemers wil opleiden of een werknemer die zich wil (om)scholen in een bepaald vakgebied: bij ons kunt u terecht voor advies op maat.

Leerwerkpunt voor werkgevers

Wilt u uw huidige of potentiële werknemers opleiden en hen klaarstomen voor werk binnen uw organisatie? Of heeft u vacatures die u maar moeilijk vervuld krijgt? Door personeel op te leiden creëert u de perfecte kandidaat voor een functie. Het Leerwerkpunt begeleidt u graag bij al uw vraagstukken rondom (om)scholing. Onze ervaren consulenten helpen u graag verder. Van het afnemen van een capaciteitentest tot certificeren en van (loopbaan)advies tot diplomeren.

Bent u werknemer en wilt u uzelf laten (om)scholen in een bepaald vakgebied? Kijk dan even hier.

Neem contact op >

De mogelijkheden van het Leerwerkpunt

Bij het Leerwerkpunt kunt u terecht voor uiteenlopende vragen over opleiden:


Testen

Het Leerwerkpunt neemt graag testen voor u af. Het kan gaan om interessetesten, capaciteitentesten, niveautesten en werkgerelateerde testen. Op die manier ontdekken we de interesses, capaciteiten en het niveau van uw (potentiële) werknemers. Op basis daarvan kunnen we een ontwikkeltraject op maat opstellen.


Screening

Wanneer u een mogelijke werknemer in dienst neemt, wilt u natuurlijk zeker weten dat hij of zij aan de juiste eisen voldoet. Hoeveel uur wil een persoon werken? Heeft een persoon het juiste rijbewijs en de juiste certificaten in bezit? Is werken in ploegendienst voor hem of haar mogelijk? Wij zorgen ervoor dat deze (en andere relevante vragen) vooraf al gesteld zijn. En komen daarna met een concreet advies van wat een werknemer nog nodig heeft om voor uw bedrijf perfect passend te zijn.


Loopbaanadvies

De wereld draait in een rap tempo. Banen veranderen of verdwijnen. Stilstaan is achteruitgaan. Continue ontwikkeling is een must. Voor ontwikkeladvies op maat kunt u terecht bij enorm veel organisaties en op talloze plekken. Maar waar zitten die dan? En wat is slim om te doen? Het WSP biedt u graag een platform waar u kosteloos geholpen wordt in het vinden van het juiste pad. Voor uzelf of voor uw werknemers. Loopbaanadvies in een makkelijk jasje! Meer informatie.


MBO Praktijkverklaren

Wilt u een oplossing voor uw personeelstekort? Heeft u werk waar geen startkwalificatie voor nodig is? En wilt u kandidaten het vak in de praktijk leren? Met het WSP Leerwerkpunt kunt u personeel opleiden. U wordt daarbij ondersteund door een ervaren accountmanager. Aan het eind van het traject ontvangt de kandidaat een praktijkverklaring en heeft u een waardevolle (nieuwe) werknemer voor uw bedrijf. Maatwerk voor zowel de werkgever als de werknemer!


Certificeren

Heeft u werk op MBO1 niveau en biedt u kandidaten die hiervoor opgeleid worden een leerwerkplek? Wij helpen u kosteloos. Zo begeleiden wij u bij het vinden van de juiste kandidaten, ondersteunen wij u bij alles wat erbij komt kijken en koppelen wij u aan een ervaren jobcoach. Het uiteindelijke doel? Dat een kandidaat een mbo-niveau 1 diploma behaald en u de perfecte medewerker voor uw bedrijf heeft gevonden.


Diplomeren

Ook voor leerwerkplekken op mbo-niveau 2, 3 of 4 bieden wij mogelijkheden voor leerwerktrajecten voor (nieuwe) werknemers. Aan het einde van een leerwerktraject ontvangt de kandidaat een diploma en heeft u een werknemer opgeleid in uw eigen bedrijf. De perfecte oplossing voor uw personeelstekort!

Stageplekken voor jongeren

Wilt u maatschappelijk ondernemen? Denk dan ook eens aan praktisch opgeleide jongeren. Jongeren vanuit het Voortgezet Speciaal Onderwijs, Praktijkonderwijs en Entree-opleidingen zijn altijd op zoek naar een stageplaats, leerwerkplek of dé baan die bij hun competenties past. Een goede oplossing voor uw personeelstekort!

Meer informatie >

Meer informatie over personeel opleiden?

Heeft u een concrete vraag of wilt u meer weten over wat we voor u kunnen betekenen op het gebied van personeel opleiden? Wij helpen u graag. Onze dienstverlening is kosteloos. Neem contact met ons op voor meer informatie en ontdek de mogelijkheden. Lees ook de succesverhalen van ondernemers die u voorgingen.

Neem contact op >

Onze accountmanagers

Daphne van den Hoogen

daphne.vandenhoogen@uwv.nl

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

Liz Barker

l.barker@oss.nl

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

Martin van Grinsven

m.vangrinsven@s-hertogenbosch.nl

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

Pieter-Bas Mombers

pmombers@meierijstad.nl

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.