WSPNOB

Nieuws

Tegemoetkoming Vaste Lasten (TVL) nu ook voor grote bedrijven

Wat zijn grote bedrijven?

Onder grote bedrijven verstaat de Rijksoverheid bedrijven met meer dan 250 werknemers (fte) of meer dan 50 miljoen euro omzet per jaar en een balanstotaal van meer dan 43 miljoen euro. Wanneer grote bedrijven deel uit maken van een groep verbonden ondernemingen zoals een concern, worden deze binnen de steunmaatregelen gezien als één partij. Zo’n concern kan daarom maximaal één TVL-aanvraag doen.

Voorwaarden voor TVL voor grote bedrijven

De TVL Q1 2021 blijft voor grote bedrijven open tot 10 juni 2021 17:00 uur zodat zij voldoende tijd hebben om een aanvraag in te dienen. Let op! Voor mkb-bedrijven sluit de regeling nog steeds op 18 mei. 

Aanvragen TVL

Je kunt de TVL aanvragen via de website van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland. Hier vind je ook meer informatie over de regeling.


Werkgeversservicepunt Noordoost-Brabant adviseert je graag over subsidies en regelingen. Stuur een mail naar info@wspnob.nl of bel meteen 085-1304062. Onze accountmanagers staan voor je klaar.

Onze accountmanagers

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

06-46810235

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

06-46866699

Evelijne van den Langenberg

evelijne.langenberg@uwv.nl

06-29359053

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

06-57146749

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

06-53842258

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

06-11924750

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

06-18308528

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

06-51594176

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

06-11584532

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

06-18308425

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

06-21142045

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

06-10986180

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

06-18308711

Corina Kersten

ckersten@ibn.nl

06-18308423

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.