WSPNOB

Werving & selectie

Bent u opzoek naar personeel? In vast dienstverband of gedetacheerd? Iemand die meteen aan de slag kan of binnen uw bedrijf komt werken & leren? Het Werkgeversservicepunt Noordoost-Brabant zoekt kosteloos een passende kandidaat voor u.

Ga direct naar beschikbare kandidaten >

Ondersteuning bij werving en selectie

Wij ondersteunen u graag bij de werving en selectie voor uw bedrijf. Helemaal gratis! Bovendien kunnen wij u adviseren over sociaal en inclusief ondernemen. We beschikken over een groot en divers bestand van uitstekend personeel: gemotiveerde werkzoekenden, die graag weer aan de slag willen. Wij begeleiden u graag tijdens het gehele proces van werving en selectie.

Hoe gaat dat in z’n werk?

Personeel plaatsen is maatwerk. Bij het WSP krijgt u altijd een vast contactpersoon. Uw adviseur brengt uw wensen en eisen in kaart en selecteert vervolgens de meest geschikte kandidaten uit ons uitgebreide en diverse bestand met werkzoekenden. Het gaat om het vinden van een kandidaat met een passend profiel: iemand die past binnen de ambities en cultuur van uw onderneming. Maar bovenal iemand met wie er een klik is. Wij helpen u graag bij het vinden van de perfecte match.

“Met de hulp van het WSP behalen wij onze sociale doelstellingen
op onze projecten in de omgeving Noordoost-Brabant.”

Jelle van Elk – Heijmans

 

Voorbereiding en begeleiding

Maar onze dienstverlening gaat verder dan het vinden van geschikt personeel. Indien nodig bereiden we hen voor op het werk, soms met een opleiding, en in sommige gevallen blijven we hen bij aanvang van het dienstverband begeleiden. In overleg kijken we in hoeverre uw organisatie ruimte biedt voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Zo levert uw maatschappelijke betrokkenheid u ook nog eens goed voorbereid en gemotiveerd personeel op. Bovendien kunnen onze accountmanagers u alles vertellen over wet- en regelgeving, aantrekkelijke subsidies en regelingen en arbeidsjuridische zaken.

Meer informatie over werving & selectie?

Heeft u een concrete personeelsvraag of wilt u meer weten over wat we voor u kunnen betekenen op het gebied van werving en selectie? Wij helpen u graag. Onze dienstverlening is kosteloos. Neem contact met ons op voor meer informatie en ontdek de mogelijkheden. Lees ook de succesverhalen van ondernemers die u voorgingen.

Neem contact op >

Onze accountmanagers

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

Martin van Grinsven

m.vangrinsven@s-hertogenbosch.nl

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

Pieter-Bas Mombers

pmombers@meierijstad.nl

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

Liz Barker

l.barker@oss.nl

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

Daphne van den Hoogen

daphne.vandenhoogen@uwv.nl

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.