WSPNOB

Werving & selectie

Bent u opzoek naar personeel? In vast dienstverband of gedetacheerd? Iemand die meteen aan de slag kan of binnen uw bedrijf komt werken & leren? Het Werkgeversservicepunt Noordoost-Brabant zoekt kosteloos een passende kandidaat voor u.

Ga direct naar beschikbare kandidaten >

Ondersteuning bij werving en selectie

Wij ondersteunen u graag bij de werving en selectie voor uw bedrijf. Helemaal gratis! Bovendien kunnen wij u adviseren over sociaal en inclusief ondernemen. We beschikken over een groot en divers bestand van uitstekend personeel: gemotiveerde werkzoekenden, die graag weer aan de slag willen. Wij begeleiden u graag tijdens het gehele proces van werving en selectie.

Hoe gaat dat in z’n werk?

Personeel plaatsen is maatwerk. Bij het WSP krijgt u altijd een vast contactpersoon. Uw adviseur brengt uw wensen en eisen in kaart en selecteert vervolgens de meest geschikte kandidaten uit ons uitgebreide en diverse bestand met werkzoekenden. Het gaat om het vinden van een kandidaat met een passend profiel: iemand die past binnen de ambities en cultuur van uw onderneming. Maar bovenal iemand met wie er een klik is. Wij helpen u graag bij het vinden van de perfecte match.

“Met de hulp van het WSP behalen wij onze sociale doelstellingen
op onze projecten in de omgeving Noordoost-Brabant.”

Jelle van Elk – Heijmans

 

Voorbereiding en begeleiding

Maar onze dienstverlening gaat verder dan het vinden van geschikt personeel. Indien nodig bereiden we hen voor op het werk, soms met een opleiding, en in sommige gevallen blijven we hen bij aanvang van het dienstverband begeleiden. In overleg kijken we in hoeverre uw organisatie ruimte biedt voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Zo levert uw maatschappelijke betrokkenheid u ook nog eens goed voorbereid en gemotiveerd personeel op. Bovendien kunnen onze accountmanagers u alles vertellen over wet- en regelgeving, aantrekkelijke subsidies en regelingen en arbeidsjuridische zaken.

Meer informatie over werving & selectie?

Heeft u een concrete personeelsvraag of wilt u meer weten over wat we voor u kunnen betekenen op het gebied van werving en selectie? Wij helpen u graag. Onze dienstverlening is kosteloos. Neem contact met ons op voor meer informatie en ontdek de mogelijkheden. Lees ook de succesverhalen van ondernemers die u voorgingen.

Neem contact op >

Onze accountmanagers

Remco Borrani

remco.borrani@uwv.nl

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

Robèr Kok

r.kok@oss.nl

Bob Gerrits

Bob.gerrits@uwv.nl

Adil Bayouni

a.bayouni@oss.nl

Caroline Coerwinkel

caroline.coerwinkel@uwv.nl

Martin van Grinsven

m.vangrinsven@s-hertogenbosch.nl

Mathieu Baudoin

mathieu.baudoin@uwv.nl

Mariska Hermens

M.Hermens@boxmeer.nl

Ilse Vousten

i.vousten@wsd-groep.nl

Glenn van Dijk

glenn.vanDijk@uwv.nl

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

Liz Barker

l.barker@oss.nl

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

Madelon Mudde

mmudde@meierijstad.nl

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

Daphne van den Hoogen

daphne.vandenhoogen@uwv.nl

Margriet de Jong

margriet.deJong@uwv.nl

Patrick van der Sluijs

Patrick.van.der.Sluijs@uden.nl

Pieter-Bas Mombers

pmombers@meierijstad.nl

Hans Meulenbroek

hans.meulenbroek@uwv.nl

Solange Camelia

solange.camelia@uwv.nl

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

Tessy Floris

tessy.floris@uwv.nl

Jolanda Schouten

jolanda.schouten@uwv.nl

Mariette Smeitink

m.smeitink@boxmeer.nl

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.