WSPNOB

Nieuws

WSP lanceert podcast over sociaal werkgeverschap: Sociaal Werkt!

Het Werkgeversservicepunt Noordoost-Brabant lanceert Sociaal Werkt!: dé podcast over sociaal werkgeverschap. Met deze podcast informeren en inspireren we werkgevers om aan de slag te gaan met sociaal werkgeverschap. Nu online: de allereerste aflevering van Sociaal Werkt! 

Aflevering 1: Bouwbedrijf Pennings

In de eerste aflevering van Sociaal Werkt! gaan we in gesprek met Ronny van Boekel, bedrijfsleider bij Bouwbedrijf Pennings. We spraken met Ronny over waarom sociaal ondernemen voor hen de normaalste zaak van de wereld is. Aan de hand van een mooi succesverhaal neemt Ronny ons mee in alles wat komt kijken bij sociaal werkgeverschap. Ook heeft hij een handige tip voor iedere werkgever die hier ook mee aan de slag wil.

Beluister de aflevering hieronder of zoek Sociaal Werkt! op in jouw favoriete podcast-app (bijvoorbeeld in Spotify).

Volgende aflevering van Sociaal Werkt!

Vanaf nu publiceren we elke maand een nieuwe podcastaflevering van Sociaal Werkt! waarin we in gesprek gaan met interessante werkgevers en experts die u alles kunnen vertellen over sociaal ondernemerschap. Met handige tips, mooie successen en eerlijke verhalen hopen we u te overtuigen óók aan de slag te gaan met sociaal ondernemen. Wilt u direct op de hoogte zijn als er een nieuwe aflevering online komt? Abonneer u via uw favoriete podcastapp!

Ook sociaal ondernemen?

Wilt u ook sociaal ondernemen en vraagt u zich af hoe u dat het beste kunt doen op een manier die bij uw organisatie past? Onze accountmanagers denken graag met u mee! Stuur een mail naar info@wspnob.nl en we nemen contact met u op.

Onze accountmanagers

Dimphy van der Zanden

dimphy.vanderzanden@cgm.nl

06-57146749

Marlon Derks van de Ven

marlon.derks@uwv.nl

06-46810235

Evelijne van den Langenberg

evelijne.lanenberg@uwv.nl

06-29359053

Marcel van Ras

mras@ibn.nl

06-18308425

Annelies Heijboer-Los

a.los@s-hertogenbosch.nl

06-11924750

Jeroen van der Harst

jeroen.vanderharst@uwv.nl

06-11584532

Gerrit Timmerman

gtimmerman@ibn.nl

06-18308528

Marcel van Drunen

mdrunen@ibn.nl

06-18308711

Jacqueline Musters

jmusters@wsd-groep.nl

06-10986180

Esther van den Boomen

esther.vandenboomen@uwv.nl

06-21142045

Yvonne van Laarhoven

y.van.laarhoven@vught.nl

06-51594176

Corina Kersten

ckersten@ibn.nl

06-18308423

Caroline Schemering Reelfs

c.schemering@s-hertogenbosch.nl

06-53842258

Marten Hubregtse

m.hubregtse@oss.nl

06-46866699

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief

    Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens per vier weken nieuws over subsidieregelingen, tips, en best-practises voor werkgevers in Noordoost-Brabant.